ردکردن این

پوستر دیواری2

فهرست مطالب

پوستر دیواری یکی از روش های رایج و کم هزینه جهت تغییر دکوراسیون محسوب میشود. با استفاده از پوستر دیواری میتوانید منظره ای زیبا و خلاقانه را در دکوراسیون خانه خود ایجاد کنید. مطمئن باشید آشنایان و دوستان شما با دیدن این پوسترها مات و مبهوت سلیقه شما خواهند شد.

تفاوت پوستر دیواری با کاغذ دیواری

پوستر دیواری با کاغذ دیواری تفاوت دارد. شاید این دو دیوار پوش در نگاه اول خیلی شبیه باشند، اما در طرح و ابعاد با هم فرق دارند.دارای طرح های متناوب هستند که پشت سر هم تکرار میشود.

تفاوت پوستر دیواری با کاغذ دیواری

اما پوسترها یک عکس بزرگ را روی سطح دیوار به نمایش میگذارند. از سوی دیگر، جنس این دو دیوار پوش نیز با هم متفاوت است.

پوستر دیواری

اگر چه زمان زیادی از تولید پوسترهای تصویری دیواری نمیگذرد ولی این متریال بسیار مورد توجه دکوراتیوها و خریداران قرار گرفته است. دیگر ایجاد فضایی آرامش بخش، هیجان انگیز، رویایی، دل انگیز و فریبنده در فضای داخلی دور از ذهن نیست.

تصاویر بدیع و چشم نواز این پوسترها همه نگاه ها را به خود جذب میکند. چاپ تصاویری دلخواه از عزیزانمان یا شخصیت های کارتونی مثل جان بخشیدن به رویاهای ذهنی بر روی دیوار خانه هاست. برخی از ویژگی های پوستر دیواری عبارتند از:

شاید بتوان اولین و اصلی‌ترین ویژگی پوستر دیواری سه بعدی را به تنوع طرح و مدل آن نسبت داد. در صورتی که شما قصد خرید پوسترهای دیواری سه بعدی را داشته باشید دستتان برای انتخاب پوستر دیواری بسیار باز بوده و شما میتوانید از میان آن‌ها پوستر دیواری موردنظر خود را خریداری کنید.

۲- تنوع در رنگبندی

ویژگی دومی که پوسترهای سه بعدی از آن بهره‌مند هستند رنگ‌بندی بسیار متنوع آن‌ها است. همان‌طور که تنوع بسیار زیادی در طرح این‌گونه پوسترها به چشم میخورد.

تنوع رنگی آن‌ها نیز بسیار زیاد بوده و میتوان این‌طور گفت که بخوبی میتوان متناسب با هر دکوراسیونی مناسب بارنگ‌بندی متناسب بارنگ  موردنظر را یافت.

۳- دوام و ماندگاری بالا

سومین ویژگی پوستر سه بعدی به دوام و ماندگاری بالای آن مربوط میشود. این مدل پس از نصب روی دیوار موردنظر در صورتی که شرایط نگهداری آن بخوبی رعایت شود برای مدت ‌زمان بسیار طولانی بازدهی لازم را خواهد داشت.

دوام و ماندگاری بالا در پوستر دیواری

 شما میتوانید از زیبایی که این پوستر دیواری به منزل و یا محل کار شما بخشیده است بخوبی استفاده کنید.

۴- مقبولیت عام

 جزو یکی از معدود اجزای به شمار میرود که به دلیل گستردگی بسیار زیادی که در طرح و رنگ دارد این امکان را دارد که نظر همه افراد با سلیقه‌ها و ذائقه‌های مختلف را جلب کند.

از این‌رو میتوان این‌طور گفت که هر شخصی که به فکر زیباتر کردن منزل و یا محل کار است میتواند با خرید یک پوستر سه بعدی بخوبی این کار را انجام دهد.

پوستر سقفی برای داشتن سقف رویایی

یکی از انواع پوسترهای دیواری، پوستر سقفی است. در پوسترهای سقفی تصاویر مختلف نظیر تصاویر طبیعت، سنتی، تصاویر آسمان و بسیاری از طرح های زیبای دیگر قابل استفاده است. این در حالی است که روش های مشابه قدیمی هیچ گاه قادر به ایجاد زیبایی در حد پوستر سقفی نیست. روش هایی نظیر سقف کاذب و گچ کاری هیچ گاه نمیتواند زیبایی همچون پوستر سقفی را ایجاد نماید. استفاده از پوستر سقفی برای زیباسازی دکوراسیون داخلی در زمان و هزینه های کمتر صورت گرفته و زیبایی بالاتری را فراهم مینماید.

پوستر دیواری در محیط های جمع و جور چه تاثیری دارد

امروزه با پیشرفت جوامع بشری، روبه روز بر میزان جمعیت خانواده ها در تمامی شهر ها افزوده میشود و کم کم خانه های آپارتمانی با متراژ های متوسط و کوچک، جای خود را به خانه های بزرگ با متراژ بزرگ میدهد. از این رو ممکن است خانه های آپارتمانی فضاهای کمتری نسبت به خانه های معمولی داشته باشند و از طرفی دیگر هم امروزه مردم در ایجاد فضاهای زیبا و شیک در تلاشند و سعی بر آن دارند تا محیط منزل خود را زیبا تر آنچه که هست نشان دهند. یکی از تاثیرات کاغذ دیواری سه بعدی بر فضاهای کوچک، بزرگ نمودن فضای انتخابی شما با حالتی توهمی که به واقعیت نزدیک تر باشد است. پس اگر فضای منزل شما کوچک است و میخواهید علاوه بر بزرگ نشان دادن فضا، حالتی مدرن و هیجانی را در دکوراسیون محیط خود ایجاد نمایید، بهترین گزینه کاغذ دیواری سه بعدی است

مکان مناسب برای نصب کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری‌ های پوستری، فضا را جذاب و متمایز میسازند. اما یادتان باشد که برای هر مکان و فضا، باید پوستر متناسب با آن را انتخاب کرد. اگر تصمیم خودتان را گرفته ‌اید و میخواهید از کاغذ دیواری پوستری برای زینت بخشیدن به فضا استفاده کنید، ابتدا باید تصمیم بگیرید میخواهید کاغذ دیواری را برای یک دیوار به کار ببرید یا چند دیوار، سپس دیوار را اندازه‌ گیری کنید. اگر دیوار مورد نظرتان پنجره دارد، حتماً باید آن را لحاظ کنید. همان طور که گفتیم، معمولا برای هر چهار دیوار، از کاغذ دیواری پوستری استفاده نمیشود و برای دیوار شاخص و نقطۀ کانونی، از کاغذ دیواری‌ پوستری با طرح‌ های جذاب استفاده میشود.

مکان مناسب برای نصب پوستر دیواری

مدلهایی با طرح طبیعت، مانند جنگل یا آبشار، آرامش را وارد خانه ‌شما میکند. و اتاق خواب یا سالن پذیرایی شما را به باغی سرسبز تبدیل میسازید. میتوانید این پوستر طبیعت را با رنگ‌ های خنثی، مانند سفید و مشکی، ترکیب کنید. سعی کنید سه مدل دیگر را با طرح‌ و رنگ‌ های ساده انتخاب کنید تا خللی در زیبایی و نمای آن وارد نشود.

برای خرید این مدل چه کنیم

فراهم شدن فروش آنلاین پوستر دیواری و انواع کاغذ دیواری کمک شایانی به افراد کرده است. در واقع با های آنلاین در این زمینه افراد میتوانند. از بین هزاران طرح در فرصت زمان کافی، مطابق سلیقه خود طرح دلخواه را انتخاب کنند. اما در سفارشات اینترنتی بایستی افراد ابعاد دیوار مورد نظر خود را بدست آورده. و بسته به راهنمایی های وب سایت اقدام به خرید انلاین نمایند.

فهرست مطالب