ردکردن این

پوستر دیواری1

فهرست مطالب

پوستر دیواری تغییری شگفت انگیز در دکوراسیون

یکی از روش های رایج و کم هزینه جهت تغییر دکوراسیون محسوب میشود. با استفاده ازمیتوانید منظره ای زیبا و خلاقانه را در دکوراسیون خانه خود ایجاد کنید. مطمئن باشید آشنایان و دوستان شما با دیدن این پوسترها مات و مبهوت سلیقه شما خواهند شد.پوستر دیواری

پوستر دیواری چیست؟

 دیوارپوشی است مانند کاغذ دیواری با این تفاوت که طرحهای روی آن مانند پوستر از یک شکل و موضوع کامل و بزرگ مانند تصویری از یک ساحل و یا عکسی از یک درخت و منظره اطراف آن تشکیل شده است. اکثر تصاویر چاپ شده بر روی پوستر ها سه بعدی بوده و به همین خاطر به پوستر دیواری سه بعدی خطاب میشوند که بعضیی افراد به اشتباه آن را کاغذ دیواری سه بعدی مینامند

پوستر دیواری چیست

پوسترها بر روی دیوار چسبیده میشود و همانطور که اشاره شد، از طرح بزرگی تشکیل شده که بخاطر امکان نصب و سهولت نصب آن بر روی دیوار، برش خورده و مانندد کاغذ دیواری بصورت نوارهای طولی کانر هم قرار گرفته و شکل مورد نظر را تشکیل می‌دهند.

چرا پوسترهای دیواری سه بعدی

۱- زیباترین تکنیک برای زینت بخشیدن به دیوارهای منزل

۲- تنوع تصاویر و حس خوب غرق شدن در تصاویر

۳- کیفیت بالای محصول

۴- ماندگاری و دوام فوق العاده آن

چرا پوسترهای دیواری سه بعدی

۵- گستردگی طرح و تصاویر متناسب با دکوراسیون منزل شما

۶- نصب سریع و آسان و نظافت بسیار آسان با پارچه مرطوب

۷- مقاوم در برابر نور خورشید

۸- قیمت مناسب و مقرون به صرفه آن

از دلایل خرید پوسترهای دیواری سه بعدی زیبا هستند که خریدار را از خرید خود خرسند میکند.

انواع پوستر دیواری

به دو صورت آماده و سفارشی در بازار موجود می‌باشد.

۱- بصورت آماده

پوسترهای آماده دیواری با سایز ثابت و در طرح های پر طرفدار و مشتری پسند تولید میشوند. برخی از شرکت های تولید کننده طرح های محبوب تر را به صورت انبوه تولید میکنند. پروسه تولید پوستر با کاغذ دیواری متفاوت است. در واقع چون برخی از طرح ها بیشتر سفارش داده میشوند، تولید در تعداد بالای این طرح ها در دستور کار قرار میگیرد.

بصورت آماده

مدل تصویری آماده مثل کاغذ دیواری برای رویت مشتری، به صورت آلبوم تنظیم میشود. با انتخاب طرح مورد نظر توسط مشتری، طرح آماده برای نصب از انبار به محل ارسال میشود. در پوسترهای آماده امکان سفارش طرح خاص نیست و میبایست از همان آلبوم یکی از طرح ها را انتخاب کرد.

۲- پوستر دیواری تصویری سفارشی

تفاوت اصلی پوستر تصویری سفارشی با پوسترهای دیواری آماده در امکان تغییر سایز است. پروسه تولید پوستر سفارش دیواری به این ترتیب است که پس از دریافت سفارش، سپس دیوار مورد نظر اندازه گیری میشود. پوسترهای سفارشی به لحاظ اندازه و ابعاد هیچ محدودیتی ندارند و قابل اجرا روی دیوارهای کوچک و یا بسیار بزرگتر نیز هستند.

اما قابلیت چاپ تصویر سفارشی نکته دیگری است که پوستر سفارشی دیواری را از آماده ها متمایز میکند. تولید پوسترهای سفارشی دیواری با هر اندازه و طرحی که باشد به صورت رول است.

طرحهای مختلف پوستر دیواری

کاغذ دیواری پوستری با طرح مناسب محیط، گزینه بسیار مناسبی جهت تغییر دکوراسیون منزل و یا دفتر کار است. استفاده از پوستر بر روی دیوار جلوه بسیار زیبایی را ایجاد خواهد کرد. شاید بد نباشد بدانید که کاربرد با کاغذ دیواری مشابه است. اما این دو محصول از یکسری جهات از قبیل طرح و ابعاد با یکدیگر تفاوت هایی دارند. کاغذهای دیواری پوستری به صورت شیت هایی کنار یکدیگر قرار میگیرند و طرح مورد نظر را ایجاد میکنند.

همچنین قابل شستشو است. اکثر افراد پوسترهای دیواری را یک نوع دیوار پوش به حساب میآورند. این نوع پوسترها در طرح های متنوع و گوناگونی در بازار موجود هستند. از انواع میتوان به کاغذ دیواری پوستری کودک، کاغذ دیواری پوستری طبیعت، کاغذ دیواری پوستری گل، کاغذ دیواری پوستری کلاسیک، کاغذ دیواری پوستری سنتی و کاغذ دیواری پوستری دریا اشاره کرد.

فهرست مطالب