ردکردن این

شلف دیواری 2

فهرست مطالب

قرار دادن قفسه و شلف دیواری در اتاق پذیرایی و در کنار دیگر لوازم تزیینی با انتخاب رنگ مناسب از جمله موارد مهم برای حفظ زیبایی و مرتب سازی فضای داخلی نشیمن به حساب می‌آید و کاربردهای فراوانی برای شما به دنبال خواهد داشت

اصولا اتاق نشیمن مکانی برای دور همی ها و صحبت و تعامل افراد یک خانواده با هم محسوب می‌گردد. در نتیجه نوع چیدمان و وسایلی که برای این فضا در نظر می‌گیرید بسیار مهم تلقی می‌گردد و باید بتوانید انتخابی داشته باشید تا شما را برای ساعاتی که در کنار یکدیگر هستید، سرگرم و شاد نماید. از جمله وسایل مهم برای این بخش از منزل می‌توان به تلویزیون، مبلمان، دستگاه سینمای خانگی، انواع کنسول های بازی، لوازم دکوری و … اشاره نمود.

شلف ها روی دیوار سرویس بهداشتی

شلف های دیواری معلق به زیبایی در این فضا قرار گرفته‌اند. این شلف ها جلا داده شده، پاکیزه، و زیبا هستند و با ایده طراحی سینک هماهنگی بسیار خوبی دارند.

مدل شلف دیواری آشپزخانه

انواع مدل شلف دیواری در اندازه های مختلف موجود هستند که انتخاب اندازه آن ها بستگی به نوع کاربرد و فضای آشپزخانه دارد. قفسه های دیواری آشپزخانه را می‌توانید در بالای کابینت ها نصب کنید و وسایل تزیینی مختلفی را روی آن ها قرار دهید.

شلف دیواری آشپزخانه

در هنگام انتخاب شلف و باکس های دیواری برای آشپزخانه باید به ارتفاع طبقه ها توجه کنید تا بتوانید وسایل مختلف را روی طبقه ها به راحتی بچینید. اگر آشپزخانه شما کوچک است می‌توانید برای استفاده بهینه از فضای آن شلف با طرح و رنگ های مختلفی را روی دیوار نصب کنید.

بهترین نور پردازی خانه با شلف های نوری

می‌توان شلف‌های خانه را مثل یک پنجره یا یک دیوار چراغ‌دار تصور کرد. با استفاده از شلف‌های نوری نه تنها کمک زیادی به  اتاق می‌شود، بلکه از نظر زیبایی ظاهری و جذاب بودن هم کمک شایانی به دکوراسیون آن اتاق می‌کند. شاید بتوان گفت که جذابیت ظاهری سهم بیشتری را در این موضوع ایفا می‌کند.

شلف‌های نوری

اولین گزینه در رابطه با استفاده از شلف‌های نوری یا چراغ‌دار، استفاده از شلف‌های چوبی با نوارهای LED می‌باشد. این نوع شلف‌ بدون آن که منبع نوری‌شان قابل رویت باشد، در نورپردازی اتاق سهیم می‌شوند. در کنار آن، منظره‌ای جذاب برای وسایلی که روی شلف‌ ها قرار گرفته‌اند، رقم می‌زنند. این نوارهای نوری با ایجاد عمق بیشتر در میدان دید ما از وسایل روی شلف، ظاهری جذاب و بی‌نظیر را برای آن‌ها به وجود می‌آورند.

استفاده از شلف در بالای میز تلوزیون

عنصری خاص و زیبا که به اتاق تلویزیون این خانه اضافه شده است. این شلف های دیواری معلق نه تنها عنصری تزئینی در این فضا هستند بلکه از بی‌روح شدن اتاق جلوگیری کرده‌اند. استفاده از این شلف ها در بالای تلوزیون ایده بسیار خوبی است.

شلف کنجی دیواری مستطیل شکل

شلف کنجی دیواری مربع و یا مستعطیل شکل که از پله های پر پیچ و خم الهام گرفته اند، مثال بسیار خوبی از حرکت این نوع قفسه ها بر روی دیوار می‌باشند. همچنین از این نوع طرح های شلف کنجی دیواری می‌توان برای نگهداری وسایل دکوری دراستفاده کرد. فضاهایی که در آن بدلیل کمبود جا، نمی‌توان از بوفه برای نگهداری و ذخیره سازی لوازم خانه استفاده کرد.

شلف گلدان

بدون توجه به فصل، وجود گل در خانه ضروری است. گل های آپارتمانی نمایی رمانتیک و جذاب به خانه می‌بخشند. علاوه بر این هوا را تصفیه می‌کنند.

شلف گلدان

با توجه به تاثیر روانشناسی رنگ در دکوراسیون داخلی، با افزودن رنگ سبز به چیدمان خانه، آرامش و نشاط را به منزل اضافه می‌کنید. شلف گلدان با داشتن طبقه یا جای گلدان، انتخاب مناسبی برای قرار دادن گلدان است. این محصول را در قسمت ورودی، گوشه پذیرایی، تراس و پشت پنجره آشپزخانه نصب کنید.

شلف کنجی دیواری به سبک معاصر

این شلف کنجی دیواری که نور را از بخش زیرین خود به محیط هدایت می‌کند. فضایی همچون یک گالری هنری را به صورت هنرمندانه به چشم مخاطبان خود هدیه می‌دهد. پس می‌توان با کمی خلاقیت و نوآوری برای این شلف کنجی دیواری، دست به اقدامات زیبا و در عین حال جسورانه ای زد. که تا قبل از آن هرگز نمی‌توانستیم چنین ویژگی هایی را در فضای خانه خود تجربه کنیم.

فهرست مطالب