ردکردن این

شلف دیواری 1

فهرست مطالب

قرار دادن قفسه و شلف دیواری در اتاق پذیرایی و در کنار دیگر لوازم تزیینی با انتخاب رنگ مناسب از جمله موارد مهم برای حفظ زیبایی و مرتب سازی فضای داخلی نشیمن به حساب می‌آید و کاربردهای فراوانی برای شما به دنبال خواهد داشت.

اصولا اتاق نشیمن مکانی برای دور همی ها و صحبت و تعامل افراد یک خانواده با هم محسوب می‌گردد. در نتیجه نوع چیدمان و وسایلی که برای این فضا در نظر می‌گیرید بسیار مهم تلقی می‌گردد و باید بتوانید انتخابی داشته باشید تا شما را برای ساعاتی که در کنار یکدیگر هستید، سرگرم و شاد نماید. از جمله وسایل مهم برای این بخش از منزل می‌توان به تلویزیون، مبلمان، دستگاه سینمای خانگی، انواع کنسول های بازی، لوازم دکوری و … اشاره نمود.

اما فراموش نکنید که نظم و ترتیب چیدمان را فراموش نکنید گاها شما با نصب چندین قفسه، شلف و یا حتی باکس های متفاوت در اشکال خاص می‌توانید نظم فضا را تضمین کنید و تمامی لوازم و 

 های ضروری را درون باکس ها و شلف های زیبا و شیک قرار دهید. در واقع از شلف ها برای به نمایش گذاشتن انواع دکوری های شیک و خاص استفاده می‌شود و از طرفی گاها ممکن است وسیله خاص دنظرتان هست ولی برای پیدا کردنش دچار مشکل می‌شوید در اینجور مواقع باکس و قفسه بهترین مکان جهت قرار بوده دادن آن وسیله بوده تا موفق به پیدا کردن آن شی در کوتاه ترین زمان ممکن شوید.

شلف در دکوراسیون اتاق نشیمن

شلف های مدرن در تمامی خانه های مدرن پیدا می‌شوند تا جایی که بسیاری از ما یا حتی طراحان داخلی بدون کمک آنها نمی‌توانند نقطه جذابی در دکوراسیون اتاق نشیمن ایجاد کنند. درست است تلویزیون بیشترین توجه افراد را جلب میکند.

اما شلف ها هم نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌کنند. طراحی یک اتاق نشیمن کامل و زیبا تماما در مورد پیدا کردن تعادلی مناسب بین کارایی، فرم چیدمان و خلاقیت در طراحی اتاق است.

شلف  در دکوراسیون اتاق نشیمن

شلف های دیواری در اتاق کار

این شلف های دیواری معلق که نورپردازی خوبی پیرامون آن‌ها انجام شده است. بسیار لوکس، زیبا، و چشم‌گیر هستند و این ویژگی‌ها را مدیون نوع و محل قرارگیری خود هستند. طراحی این قفسه‌ها واقعا منحصربه‌فرد است.

شلف دیواری اتاق خواب

از آنجا که اتاق خواب ها بیشتر جزو قسمت های خصوصی منزل به حساب می‌آید. شما می‌توانید قاب عکس های خصوصی تر و عکس هایی که یادآور خاطرات خوب هستند. را در فضای اتاق بر روی شلف ها قرار دهید تا فضای اتاق را دلنشین تر کنید. در مورد اتاق کودکان هم در نظر داشته باشید که وسایل دکوری قرار نیست. شبیه وسایل دکوری اتاق بزرگترها باشد و شما باید از اسباب بازی های جذاب و هیجان انگیز به عنوان دکوری در اتاق استفاده کنید.

شلف دیواری اتاق خواب

از آنجا که بچه ها دوست دارند با این اسباب بازی ها بازی کنند. و در دسترس آنها باشد بهتر است. که به جای اینکه آنها را در کمد ها حفظ کنید بر روی قفسه ها در دسترس آنها قرار دهید. که هر موقع تصمیم به بازی و استفاده از آن‌ها گرفتند در دستشان باشد و در مواقعی که نیاز ندارند به عنوان دکوری در اتاق قرار بگیرد.

شلف دیواری اتاق کودک و نوجوان

بر خلاف خانه های قدیمی که مشکلی از نظر کوچکی و جابجایی وسایل در منزل نداشتند. امروزه در خانه های آپارتمانی و کوچک نیازمند ایجاد تغییر در دکوراسیون و افزایش ظرفیت محیط برای راحتی بیشتر اعضای خانواده هستیم. تخت ها و کمد های کم جا یکی از طراحی های بی نظیر در این مورد هستند.

ولی یکی از بهترین راهکارها در این زمینه استفاده از طبقه ها یا شلف هایی است. که در اندازه ها و رنگ و مدل های متنوعی طراحی شده اند. بنابر سن و جنسیت و نیاز خود یا فرزندانتان می‌توانید. از این سازه های کوچک در منزل خود بهره ببرید و نظم بیشتری به محیط زندگی خود ببخشید.

فهرست مطالب