ردکردن این

سرویس بهداشتی کوچک ایرانی 1

فهرست مطالب

در دکوراسیون سرویس بهداشتی همیشه ترفندهای دکوراسیونی می توانید راه گشای فضاهای کوچک دکوراسیونی شما باشد. وقتی فضای سرویس بهداشتی شما کوچک است، با استفاده از ترفندهای طراحی هوشمندانه می توانید به سادگی فضای سرویس بهداشتی خود را دو برابر کنید.سرویس بهداشتی کوچک ایرانی

یده های جذابی برای سرویس بهداشتی کوچک برای شما مخاطبین عزیز آماده کرده ایم، که امیدواریم نظر شما را به خود جلب کند و بتواند الهام بخش شما در این زمینه باشد.

نکات مهم در طراحی سرویس بهداشتی کوچک چیست؟

امروزه به علت متراژ کم خانه‎ها، نداشتن فضای کافی برای تزیین و نگهداری وسایل ضروری در حمام و سرویس بهداشتی کوچک یکی از دغدغه‎های بزرگ همه ما شده است. اما این مشکلی است که با برخی از روش‎ های جذاب و خلاقانه می‎توان آن را حل کرد. پس با ما همراه باشید.

انتخاب جزییات در دکوراسیون سرویس بهداشتی

شاید در نگاه اول انتخاب سبک کلاسیک برای دکوراسیون یک سرویس بهداشتی کوچک غر اصولی به نظر برسد اما باید بدانید که با انتخاب درست اکسسوری ها همچنین تلفیق آن ها با رنگ هایی لوکس می تواند فضایی لوکس و خاص در سرویس بهداشتی شما به وجود آورد اما توجه داشته باشید که با توجه به کوچک بودن فضا حتما از رنگ سفید برای رنگ زمینه استفاده نمایید.سرویس بهداشتی کوچک ایرانی

استفاده از روشویی مناسب

یکی از مواردی که در دکوراسیون سرویس بهداشتی باید به آن توجه داشته باشیم انتخاب تجهیزات مناسب سرویس بهداشتی است.

انتخاب مناسب مدل روشویی

انتخاب تجهیزات استاندارد مثل روشویی های دیواری و هنگ در دکوراسیون سرویس بهداشتی های کوچک فضای مفید سرویس بهداشتی را از بین نمی برد و به بزرگتر دیده شدن آن کمک شایانی می کند.

استفاده از کابینت های مخفی

بهترین گزینه برای نظم دهی استفاده از کابینت های مخفی است. برای ساخت چنین وسیله ای نیاز به کمی مهارت و هوشمندی دارید، اگر فکر می کنید پیاده سازی چینین طرحی در فضای حمام و سرویس بهداشتی شما غیر ممکن است، می توانید طرح مورد نظر را به یک دکوراتور مطمئن بسپارید و از نتیجه ی کار لذت ببرید.

ایجاد کابینت اختصاصی برای لوازم پیرایشی

لوازم پیرایشی مثل سشوار، اتو مو ، ریش تراش و … معمولا بسیار جا گیر است و عمدتا در همین فضا از آن ها استفاده می شود، پس بهتر است برای آن فضایی مشخص را در بگیرید. بهترین گزینه برای این منظور استفاده از کابینت های ثانویه است. این کابینت ها می توانند در انواع مختلف پلاستیکی و یا حتی کمد های کوچک در کنار روشویی شما باشد و به سادگی به لوازم و وسایل شما نظم ببخشد.سرویس بهداشتی کوچک ایرانی

استفاده از کاغذ دیواری

یکی دیگر از مصالحی که با کمک آن می توانید جلوه ی خاصی به دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک خود ببخشید استفاده از کاغذ دیواری های قابل شست و شو در فضای سرویس بهداشتی تان می باشد.

استفاده از کاغذ دیواری در سرویس بهداشتی

وجه داشته باشید که با انتخاب طرح های ساده و عمودی می توانید .سقف سرویس بهداشتی خود را بلندتر و در نتیجه فضای آن را بزرگتر از آنچه که هست نشان دهید.سرویس بهداشتی کوچک ایرانی

تاثیرانتخاب رنگ مناسب

همه ما خوب می دانیم که  ها نقش تعیین کننده ای در ایجاد احساس کاربران در آن فضا دارد. رنگ های روشن در هر فضایی می تواند باعث شود که آن فضا بزرگتر جلوه کند. بنابراین بهتر است شما هم در انتخاب رنگ دقت کنید.

استفاده از آینه درسرویس بهداشتی کوچک

آینه‎ها در انعکاس نور بیشتر، نقش بسیار مهمی دارن. بنابراین با استفاده از این وسیله می‎توانید فضای کم نور و کوچک سرویس بهداشتی خانه خود را به کلی تغییر دهید.

استفاده از آینه

فهرست مطالب