ردکردن این

دکوراسیون به سبک اروپایی 2

فهرست مطالب

این روزها طراحی و دیزاین خانه‌های ایرانی، چه ویلایی و چه آپارتمانی، به وسیله دکوراسیون‌ها و طرح‌های اروپایی بسیار رایج است. دکوراسیون داخلی به سبک اروپایی مدتی است که جای خود را در سبک دکوراسیون ایرانی نیز باز کرده است و می‌توان گفت که رفته رفته با آن همسو شده ایم.

اتاق پذیرایی در دکوراسیون به سبک اروپایی

برای ایجاد بهترین اتاق پذیرایی و یک محوطه خوب و مناسب جهت دورهمی‌های خانوادگی، نیازی نیست هزینه‌های زیادی صرف کنید. یکی از ویژگی‌های خوب سبک اروپایی این است که برای چیدمان اتاق پذیرایی در این سبک از ملزومات و اکسسوری‌های زیادی استفاده نمی‌شود. قرار دادن یک دست مبلمان و یک میز و نهایتا دو یا سه دکوری کوچک، می‌تواند محیطی جذاب و بسیار شیک را برای شما به ارمغان بیاورد.

ابراین استفاده از رنگ‌هایی مثل طلایی در آن، می‌تواند بر جذابیت‌هایش بیافزاید. مبلمانی به رنگ طلایی و ملزوماتی که رگه‌هایی از این رنگ را در خود جای داده‌اند، در دکوراسیون اروپایی قابل استفاده هستند.

آشپزخانه در دکوراسیون به سبک اروپایی

ملزومات هر خانه شخصیت منحصر به فردی را به آن خانه می‌بخشند. در آشپزخانه‌های اروپایی معمولا از استفاده می‌شود.

آشپزخانه در دکوراسیون به سبک اروپایی

همچنین میز ناهارخوری نیز از دیگر وسایلی است که بسیار زیاد در این سبک دیده می‌شود. یک ایده خلاقانه که برای آشپزخانه دکوراسیون اروپایی وجود دارد استفاده از لوستر طلایی در این فضا است.

اتاق خواب در دکوراسیون به سبک اروپایی

اتاق خواب یکی از خصوصی‌ترین بخش‌ها در هر خانه‌ای است. بنابراین بهتر است در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی این بخش از منزل به سلیقه شخصی خود توجه بیشتری داشته باشید تا بتوانید فضایی آرامش بخش را در اتاق خواب منزل خود ایجاد کنید. دکوراسیون اتاق خواب اروپایی باید به صورت ساده طراحی شود و در این سبک دکوراسیون از قرار دادن وسایل اضافی در فضای اتاق خواب بهتر است خودداری کنید و تا حد ممکن دکوراسیون اتاق خواب را به صورت خلوت طراحی نمایید.

سرویس خواب یکی از مهم‌ترین وسایل در اتاق خواب است که بهتر است در فضای اتاق خواب با دکوراسیون اروپایی از سرویس خواب‌های ساده و در عین حال شیک استفاده کنید.

سرویس بهداشتی

در زمان دکوراسیون کردن سرویس بهداشتی به سبک اروپایی روش‌های بسیاری را می‌توان دنبال کرد. ما برای نمونه یک فضای کاملا ساده و شیک را برای شما تصویر سازی می‌کنیم. همان طور که مشاهده می‌کنید در این طراحی از کاشی‌های با تم رنگی آبی استفاده شده است که سبب آرامش حاکم در این محیط شده است. از سوی دیگر از لوازم چوبی استفاده شده است که به گرم‌تر شدن این دکور دامن زده است.

چیدمان سرویس بهداشتی

باید بگوییم گل آرایی زیبایی بیشتری را برای شما حاصل می کند. در ادامه شاهد یک سنگ رو شویی سفید و سرویس بهداشتی با سنگ سفید و کف پوش سفید هستید. که در کنار هم رنگی خود را حفظ کرده است. به راحتی با یک نورپردازی همانند این نورپردازی می‌توان کار زیباسازی فضا را دامن زد. مهم‌ترین عواملی که در دیزاین کردن سرویس بهداشتی اثرگذار است .لوازم استفاده شده مثل وان، رخت آویز فانتزی و سنگ و کمد روشویی است. اگر از محصولات مرغوب و لوکس کمک گرفته شود بدون تردید یک فضای زیباتری را شاهد خواهید بود.

مزایای سبک اروپایی

از آنجا که آپارتمان نشینی برجسته‌ترین و متداول‌ترین نوع زندگی شهری به شمار می‌رود. و خانه‌های آپارتمانی در شهرهای بزرگ معمولا از فضای زیادی برخوردار نبوده. و وسعت چندانی ندارند، برای چیدمان آن‌ها و فضاسازی‌های مناسب، می‌توانید به سبک‌های اروپایی متوسل شوید.

بدیهی است که استفاده از رنگ‌هایی با طیف روشن، برای انتخاب اجزای خانه و وسایل آن، فضای خانه را فراخ‌تر و بزرگ‌تر جلوه می‌دهد. پس بهتر است در انتخاب وسایل خود از این رنگ‌ها بهره بگیرید. سبک‌های اروپایی و شناخت آن‌ها کمک می‌کند .که انتخاب و نوع چیدمان برای شما آسان‌تر شود و فضای خانه خود را با زیبایی هر چه تمام‌تر بیارایید.

فهرست مطالب